JménoFunkceE-mailKonzultační hodiny
Babičková Věraasistent pedagoga, vyučujícívbabickova@zsjpesaty.czčtvrtek 12:45 – 13:30
Bacová Janaasistent pedagoga v 1.Pjbacova@zsjpesaty.cz
Bártová Vlasta, Mgr.zástup. ředitelky pro II.st.
člen školského poradenského pracoviště
vlbartova@zsjpesaty.czpátek 9:50 – 10:35
Budilová Lucietřídní učitelka 4.Blbudilova@zsjpesaty.czstředa 11:50 – 12:30
Burešová Jana, Mgr.koordinátor ŠVP, třídní učitelka 5.Bjburesova@zsjpesaty.czčtvrtek 11:50 – 12:35
Červencová Libuše, Bc.učitelka na I. stupnilcervencova@zsjpesaty.czčtvrtek 12:35 – 13:35
Červenková Jana, Mgr.třídní učitelka 9.Cjcervenkova@zsjpesaty.czčtvrtek 12:45 – 13:30
Čížková Petraasistent pedagoga v 3.B
Dandová Zlata Mgr.třídní učitelka 1.Azdandova@zsjpesaty.czúterý 12:00 – 13:00
Dvořáková Marcela, Mgr.třídní učitelka 3.Cmdvorakova@zsjpesaty.czúterý 12:45 – 13:30
Dudjaková Lucie, Mgr.třídní učitelka 4.Cldudjakova@zsjpesaty.czstředa 12:45 – 13:30
Filipová Kateřinaasistent pedagoga v 2.Akfilipova@zsjpesaty.cz
Fílová Jana Bc.učitelka na II.stupnijfilova@zsjpesaty.czúterý 11:50 – 12:35
Formánková Petra, Mgr.třídní učitelka 9.Bpformankova@zsjpesaty.czpondělí 11:50 – 12:35
Hanzlíková Martina, Mgr.třídní učitelka 5.Amhanzlikova@zsjpesaty.czúterý 10:55 – 11:40
Havlíčková Nikola, Mgr.třídní učitelka 6.Bnhavlickova@zsjpesaty.czúterý 12:45 – 13:30
Herold Jiřítřídní učitel 7.Ajherold@zsjpesaty.czčtvrtek 9:50 – 10:35
Hrubá Jana, Mgr.výchovná poradkyně a učitelka na II. st.
člen školského poradenského pracoviště
jhruba@zsjpesaty.czstředa 10:55 – 11:40
Jakešová Helenatřídní učitelka 5.Chjakesova@zsjpesaty.czúterý 11:50 – 12:35
Jakoubě Karel Mgr.učitel na II.stupnikjakoube@zsjpesaty.czčtvrtek 12:45 – 13:30
Jindrová Petra, Mgr.třídní učitelka 2.Apjindrova@zsjpesaty.czúterý 11:50 – 12:35
Kábelová Vendulaasistent pedagoga v 1.Cvkabelova@zsjpesaty.cz
Kosinová Daniela, Ing.koordinátor ŠVP, BOZP
třídní učitelka 7.B
dkosinova@zsjpesaty.czčtvrtek 9:50 – 10:35
Kouřimská Lenka Mgr.školní speciální pedagog
člen školského poradenského pracoviště
lkourimska@zsjpesaty.czdle domluvy
tel. 739 402 710
Krátká Miroslava, Mgr.zástup. ředitelky pro I.st.
člen školského poradenského pracoviště
mkratka@zsjpesaty.czúterý 12:00 – 13:00
Krejčí Jan, RNDr., Ph.D.správce počítačové sítějkrejci@zsjpesaty.czdle domluvy
Krtková Dominika Mgr.třídní učitelka 9.Adkrtkova@zsjpesaty.czčtvrtek 11:50 – 12:35
Kruntová Klára, Mgr.třídní učitel 6.Ckkruntova@zsjpesaty.czúterý 9:50 – 10:35
Kuloušková Naděždatřídní učitelka přípravné třídynkulouskova@zsjpesaty.czpondělí 11:50 – 12:35
Lacinová Jitka, Ing.třídní učitelka 6.Ajlacinova@zsjpesaty.czpondělí 10:55 – 11:40
Mikovcová Viktorie, Mgr.třídní učitel 1.Dvmikovcova@zsjpesaty.czúterý 12:00 – 13:00
Mlnaříková Věra, Mgr.učitelka na II. stupni ZŠvmlnarikova@zsjpesaty.czčtvrtek 13:40 – 14:20
Neudertová Vladislavavychovatelka ŠDvneudertova@zsjpesaty.cz
Olahová Štemberková Jana, Mgr.třídní učitelka 3.Bjstemberkova@zsjpesaty.czpondělí 12:45 – 13:30
Pátková Ivana, Ing.třídní učitelka 8.Cipatkova@zsjpesaty.czúterý 10:55 – 11:40
Prchalová Veronika, Mgr.ředitelka školy
člen školského poradenského pracoviště
vprchalova@zsjpesaty.czkaždý den po telefonické domluvě
Prosmanová Michaelaučitelka na II. stupni ZŠmprosmanova@zsjpesayt.czúterý 10:55 – 11:40
Redlichová Jana, Mgr.třídní učitelka 1.Bjredlichova@zsjpesaty.czpondělí 12:00 – 13:00
Rezková Pavlaasistent pedagoga v 2.Cprezkova@zsjpesaty.cz
Rückerová Zlataasistent pedagoga v 3.C
Sochorová Libuše, Mgr.třídní učitelka 1.Clsochorova@zsjpesaty.czpátek 12:00 – 13:00
Stádníková Blankavychovatelka ŠDbstadnikova@zsjpesaty.cz
Steigerová Lucieasistent pedagoga v 5.Alsteigerova@zsjpesaty.cz
Svačinová Lucie Bc.třídní učitelka 8.Alsvacinova@zsjpesaty.czpátek 11:50 – 12:35
Svádová Miloslava, Mgr.učitelka na I. stupnimsvadova@zsjpesaty.czčtvrtek 12:45 – 13:30
Svobodová Renátaasistent pedagogarsvobodova@zsjpesaty.cz
Šimonová Kamila, Mgr.výchovná poradkyně,
třídní učitelka 4.A
člen školského poradenského pracoviště
ksimonova@zsjpesaty.czčtvrtek 9:50 – 10:35
Štolová Hana, Mgr.třídní učitelka 2.Chstolova@zsjpesaty.czpondělí 12:40 – 13:20
Šváchová Janaasistent pedagoga, učitelkajsvachova@zsjpesaty.czpátek 9:50 – 10:35
Talianová Petra, Ing.ekonomkaptalianova@zsjpesaty.cz
Tothová Ilonavychovatelka ŠDitothova@zsjpesaty.cz
Udatná Markéta, Mgr.třídní učitelka 2.Bmudatna@zsjpesaty.czúterý 11:50 – 12:35
Vítková Markéta, Mgr.preventistka,
třídní učitelka 3.A
člen školského poradenského pracoviště
mvitkova@zsjpesaty.cz
pondělí 12:45 – 13:30