Den školníka

Musíme uznat, že tento projektový den s názvem Den školníka, se opravdu povedl.
Nejen, že jsme měli ve škole najednou více školníků, ale mohli jsme si vyzkoušet mnoho aktivit, které má náš pan školník na starost.
Ve třídách jsme si nejprve vyprávěli o roli školníka ve škole, potom se nás ujal pan školník David osobně. Nejprve jsme se s ním fotili v připraveném fotokoutku, který zároveň sloužil jako korunovační místo, kde jsme oslavili jeho přínos naší škole.
Svůj den si užíval naplno, a dokonce si pro nás připravil program, ve kterém nám představil svou práci. V některých třídách prezentoval opravování, žáci si mohli vyzkoušet, jak se zatlouká hřebík. Další žáky ohromil přednáškou v kotelně o vytápění školy. Pár žáků mělo i tu čest se podívat do jeho osobní dílny. Podívali jsme se i na malou půdu, kde je sklad lavic a bydlí zde prý pan Habaděj.
Máme rádi našeho pana školníka, jsme rádi, že se stará o naši školu.

Pedagogický sbor 1. stupně

Fotky zde: https://www.rajce.idnes.cz/zsjpesaty/album/2023-09-26-den-skolnika-hrda-skola