T-mobile Olympijský běh si užilo téměř 150 dětí naší školy

Ve středu 21.6.2023 se v celé republice konal tradiční T-Mobile Olympijský běh. Protože se tato akce stala v naší škole velmi oblíbenou, zúčastnilo se jí téměř 150 dětí ze třetích, čtvrtých a pátých ročníků. Děti běžely na tratích našeho atletickém stadionu 333 m, 400 m či 500 m. Délka trati se řídila příslušným ročníkem. Soutěž jsme letos rozšířili o čtyřčlennou štafetu smíšených družstev, protože tato disciplína naše děti moc baví. Pro všechny děti byly připraveny diplomy a medaile. První čtyři dívky a chlapci z každého ročníku si samozřejmě užili svou chvíli slávy na stupních vítězů.

Vítězové jednotlivých ročníků: Z. Eliášová – 3.B, M. Kabát – 3.B, A. Sailerová – 4.C, B. Slaměník – 4.A, T. Matějková – 5.B a D. Nguyen – 5.C

Pochvalu zaslouží všichni, kteří v tento velmi parný den tento závod absolvovali.

Bc. Jana Fílová, učitelka TV