Předškoláci v naší škole

„Vítejte v naší škole!“ Těmito slovy uvítala paní zástupkyně Mgr. Miroslava Krátká předškoláky ze všech duchcovských mateřských škol a jejich paní učitelky. Zahájila tak program, který si pro ně připravili žáci 4. A a 4. B. Nejdříve jim zazpíval pěvecký sbor Smetánek, pak si děti s pomocí obrázků složily říkanku o zvířátkách. Na závěr se předškoláci s nápovědou čtvrťáků naučili písničku Kamarád, kterou si všichni společně zazpívali. Děti se moc dobře bavily a krásně spolupracovaly.
Děkujeme paní učitelkám z mateřských školek, že k nám předškoláky přivedly, čtvrťákům za přípravu programu a všem zúčastněným děkujeme za skvělou atmosféru. Těšíme se na shledanou při zápisu v naší škole.


Mgr. Martina Hanzlíková, Mgr. Jana Burešová, Lucie Steigerová

Fotky si můžete prohlédnout zde: https://zsjpesaty.rajce.idnes.cz/Predskolaci_v_nasi_skole/