DUCHCOVSKÁ RŮŽIČKA 2023 – RECITÁTOŘI Z PEŠATKY

Ve středu 22. 2. 2023 se žáci naší školy zúčastnili 21. ročníku recitační soutěže DUCHCOVSKÁ RŮŽIČKA. Letošní ročník byl netradiční v tom, že se se soutěžilo v KINĚ LÍPA. Celková účast dětí v soutěži byla veliká, atmosféra skvělá. Všechny děti si zkusily stát v záři reflektorů, recitovat z pódia, hovořit do mikrofonu. Naši školu reprezentovalo 17 žáků. V kategorii 1. tříd získal 2. místo Jan Jakowetz a 3. místo Denisa Hrbáčková. V kategorii 2. a 3. míst obsadila 3. místo Kristýna Sochorová. V kategorii 4. a 5. tříd se umístila na 3. místě Ella Zatloukalová, která postupuje i do dalšího kola soutěže. Blahopřejeme k dosaženým úspěchům a všem recitátorům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jana Burešová, Mgr. Lucie Dudjaková

smart

Další fotky si můžete prohlédnout zde: https://zsjpesaty.rajce.idnes.cz/Duchcovska_ruzicka_2023/