Dopravní soutěž mladých cyklistů

Ve středu 4.5.2022 se žáci 5. ročníků Daniel Pěkný, Filip Kučera, Barbora Ječmenová a Eliška Červená, zúčastnili okresního kola dopravní soutěže mladých cyklistů. Tato soutěž se konala na dětském dopravním hřišti Městské policie Teplice – Prosetice.

Žáci psali nejdříve test z pravidel silničního provozu, poté poskytovali první pomoc, absolvovali jízdu zručnosti a nakonec jezdili po dopravním hřišti, kde se museli řídit dopravními značkami.

     Po splnění všech úkolů následovalo vyhlášení soutěže. Naše škola se umístila na krásném 2. místě. Děti dostali diplom, tašku s dárky a zároveň je čekala sladká a osvěžující odměna. S dětmi jsme si tento den moc užili a těšíme se na další soutěž. Chtěli bychom těmto žákům poděkovat za skvělou reprezentaci naší školy.

Bc. Lucie Budilová

Asistentka pedagoga